Меню сайту
УВАГА!!!!
УВАГА !!! САІТ БІЛШЕ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТСЯ І БУДЕ ВИДАЛЕНИЙ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ
Національний фотоконкурс "ПРИРОДА"
Третього червня 1994 року фотовиставка "Природа" відбулася вперше. Тоді вона пройшла у вигляді групової експозиції 57 фотографів України та Молдови напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Конкурсу, як такого, не було. Багато-хто з учасників тої виставки в наступні роки неодноразово брали участь в наступних "Природах".

У 1995 році виставка вперше була проведена на конкурсній основі. Потім наступна у 1996, а далі було здійснено перехід в режим бієнале, тобто надалі виставки відбувалися у парні роки. Виставки 1993 і 2000 років заклали добру традицію - пленер в Карпатах, який щоразу збирає все більше бажаючих. Пленер дозволяє провести фотохудожникам певний час в дискусіях і обговореннях, переглянути портфоліо своїх колег - учасників пленеру, а головне надихає на створення нових фоторобіт в мальовничих куточках Карпат. Кожен учасник має чудову можливість познайомитися з життям, культурою і побутом місцевих жителів, здійснити виходи на вершини, а також походи в гори з ночівлею.

Щоразу організатори пропонують учасникам конкурсу освоювати все більш ширшу тематичну палітру, даючи їм можливість розробляти домінуючу тему не тільки з огляду на ландшафтну фотографію. На останніх виставках все більше робіт виразно емоційних, а також з'явились якісні праці з екологічних тем.

Головними генераторами проекту є Івано-Франківська обласна організація Національної спілки фотохудожників України і народний фотоклуб "Колумб"з Тисмениці.

 


Також дивіться:


Детальна інформація на сайті фотоклубу
 


УВАГА!!!!
УВАГА !!! САІТ БІЛШЕ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТСЯ І БУДЕ ВИДАЛЕНИЙ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ
 
 
By Dmytro Postolovskyy © 2021